MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Works Group, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - manipulační dělník/ice.

Pracoviště: Okružní 1/1, České Budějovice Náplň práce: přípravné a manipulační práce pro přípravu a dokončení výrobních procesů ve slévárenském prostředí, manipulace s těžkými břemeny, přemísťování písků a forem Požadujeme: fyzickou zdatnost !, spolehlivost, znalost srbského, ukrajinského, vietnamského či anglického jazyka výhodou Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost zajištění ubytování Nejprve zašlete své CV na kontakt, poté budete kontaktování k domluvení termínu pohovoru. Bez předchozí domluvy není pohovor z časových důvodů možný.

Lokalita pracoviště

Okružní 1, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Works Group, družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Works Group, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému