AUTOMECHANIK/-ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUTO-JASE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel - automechanik/-čka.

AUTOMECHANIK/-ČKA. V případě zájmu se dostavte osobně od 8.00-17.00 hod na pracoviště nebo volejte od 8.00-17.00 hod na tel.: kontaktp. Sekot. Můžete psát i na e-mail: kontakt případně poštou na adresu provozovny. Požadujeme vyučení v oboru automechanik, případně pracovník s dlouholetou praxí. Nabízíme možnost vyššího mzdového ohodnocení po zapracování.

Společnost

AUTO-JASE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 11, 509 01 Nová Paka, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTO-JASE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTO-JASE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému