Vedoucí pekárny.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JAVORNÍK - CZ, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - vedoucí pekárny..

Náplň práce: odpovědnost za hosp. výsl. střediska, vedení týmu, sestavování směn, jedn. se zákazníky (obchodníky), zprac. objednávek, zadávání výroby, fakturace, vyst. mzd. dokladů, kontr. materiálu na skladech, jednání s dodavateli, obj. surovin a spotř. materiálu, inventury a sklad. doklady, odpovědnost za závazky a pohled., správa a údržba strojů a technol. zař. Požadavky: SŠ/VŠ nejlépe ekonom., čas. flexibilita, praxe s vedením lidí, praxe v potravin. výhodou, ochota učit se, práce s MS Office, internet. Nástup možný ihned. Benefity: podn. stravování vč. stravenek, zvl. prémie formou dárk. balíčků, sleva na výrobky, sleva do relaxcentra.

Společnost

JAVORNÍK - CZ, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Štítná nad Vláří-Popov 414, 763 33 Štítná nad Vláří, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JAVORNÍK - CZ, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JAVORNÍK - CZ, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému