Pracovník pro lehkou montáž

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIFETECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - pracovník pro lehkou montáž.

Pracovní náplň: - montážní práce na mechanických nebo elektrických částech rozváděčů a řídících skříní - zapojování vodičů, montáž dílů nebo kompletace celého zařízení - plnění montážních norem (nejsme pásová výroba) - udržování vysoké kvality odvedených činností - spolupráce s vedoucím na zlepšování pracovních procesů Požadavky: - vzdělání v jakémkoli oboru - obor elektro výhodou ne podmínkou - časová flexibilita, ochota pracovat - spolehlivost, zručnost, zájem uplatnit se a dělat smysluplnou práci - chuť učit se nové věci - zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost

Společnost

LIFETECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šumavská 416, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIFETECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIFETECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému