Parťák montáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRATEC - CS, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - parťák montáže.

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky. Požadujeme: o SOU / SŠ strojního zaměření nebo praxe v oboru o Orientace ve výkresové dokumentaci nebo praxe s výkresovou dokumentací o Schopnost řídit lidi a zkušenosti s vedením týmu lidí o Organizační schopnosti o Zkušenosti ve strojírenských oborech (zámečník, obráběč kovů, montér apod.) výhodou o Praxe s montáží ve výrobní společnosti výhodou o Technická a fyzická zdatnost o Samostatnost a spolehlivost o Řidičský průkaz skupiny B o Souhlas s možností výjezdu k provedení montáže v zahraničí o Znalost práce na PC o V případě potřeby i montáž Náplň práce: o Pravá ruka vedoucího montáže o Reporting vedoucímu výroby o Příprava materiálu pro pracoviště montáže o Řízení pracovníků, rozdělování práce o Práce s denním plánem výroby o Příprava výrobků pro expedici o Práce na PC Nabízíme: o Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě o Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí o Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu o Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity o Školení zaměstnanců o Závodní stravování o Příspěvek na stravování o Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost

TRATEC - CS, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Brtnická 57, 407 78 Velký Šenov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRATEC - CS, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRATEC - CS, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému