PRACOVNÍK ODDĚLENÍ NÁKUPU VE STROJÍRENSTVÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí - pracovník oddělení nákupu ve strojírenství.

Pro významnou strojní výrobní společnost vzdálenou cca 30 km od Plzně, otevíráme zajímavou kariérní příležitost na pozici: PRACOVNÍK ODDĚLENÍ NÁKUPU VE STROJÍRENSTVÍ Nabízíme: -možnost působit v renomované moderní společnosti zaměřené na spokojenost zaměstnanců -nadstandardní mzdové podmínky -smlouvu na dobu neurčitou -5 týdnů dovolené -příspěvek na dopravu -dotované obědy -letní a vánoční prémie -jazykové kurzy Náplň práce: -zajišťování nákupu komodit -komunikace s dodavateli -administrativní podpora komoditního manažera -vystavování, správa a sledování objednávek -zajišťování dokumentace vystavených objednávek -dohled nad stávajícími smlouvami Očekáváme: -SŠ/VŠ vzdělání -pokročilá znalost SAP -zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky -AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem, znalost NJ výhodou -komunikační dovednosti, analytické myšlení Zájemci o bližší jednání k uvedené pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husova 722, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému