OPERÁTOR VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Model Obaly a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - operátor výroby.

Úkoly: - obsluha výrobního zařízení na výrobu kartonáže včetně manipulačních prací - kontrola kvality vstupních materiálů a vyřazování nevhodného materiálu - značení vstupních a výstupních materiálů příslušnými lístky - udržování strojní zařízení a pracoviště v perfektní čistotě - zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby Požadujeme: - odborné vzdělání technického směru výhodou - schopnost týmové práce - samostatné technické rozhodování - práce ve vícesměnném provozu - vysoké pracovní nasazení dle daných výrobních podmínek - spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita Nabízíme: - zajímavou práci v úspěšné firmě - nástupní mzda v rozmezí 17 - 20 000,-- Kč dle praxe a zkušeností - podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu - příspěvek na závodní stravování, firemní akce a další výhody dle kolektivní smlouvy V případě, že jsme Vás oslovili, zašlete prosím, svoji žádost s životopisem nejpozději do 15.10.2016 na adresu: personalistika Věra Drapačová, Model Obaly, a.s., K Hoře 1572, CZ - 676 02 Moravské Budějovice, tel. kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

Model Obaly a.s.

Lokalita pracoviště

K Hoře 1572, 676 02 Moravské Budějovice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Model Obaly a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Model Obaly a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému