ASISTENT -KA POBOČKY OPAVA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost M & M reality holding a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent -ka pobočky opava.

*Min. vzdělání úplné střední všeobecné, flexibilita, vhodné pro absolventy, výhodou ŘP sk. B, reprezentativní a etické vystupování, uživatelská znalost práce s PC ( WORD, EXCEL, POWERPOINT, FB, INTERNET ), komunikační a organizační schopnosti. Mzda: 12 000 - 14 000 Kč/měsíc, dohoda o pracovní činnosti, jednosměnný provoz, plný úvazek, pracoviště: Opava, Provaznická 2, nástup ihned. KO: Brňák Tomáš, tel.: kontakt, profesní a motivační dopis zašlete na e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Provaznická 284, 746 01 Opava 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti M & M reality holding a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost M & M reality holding a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému