ASISTENT/KA ŘEDITELE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DencoHappel CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka ředitele.

Požadované dovednosti: - uživatelská znalost MSO - Word, Excel, Outlook - výhodou znalost MS Dynamics - výhodou práce v oboru - pečlivost a časová flexibilita, samostatnost - zkušenosti z oblasti mediální komunikace (internet, sociální sítě, tiskoviny) - komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu - výborná znalost českého jazyka a stylistické schopnosti - podmínkou znalost AJ, NJ na úrovni B2, RJ výhodou Pracovní náplň: - komunikace se zahraničními sekretariáty - koordinace zahraničních služebních cest vedení společnosti - zajišťování ubytování a další koordinace zahr. návštěv - zajištění chodu kanceláře vedení společnosti - zajišťování víz, administrace datové schránky - spolupráce s odd. marketingu a s personálním oddělením - zajištění cateringu pro návštěvy a kancelář vedení společnosti - práce s programem Dynamics - likvidace faktur, evidence - zajišťování doprovodných akcí pro návštěvy Nabízené výhody: - zázemí stabilní společnosti - možnost dalšího vzdělávání včetně jazyků - výhody dle kolektivní smlouvy - podnikové stravování - týden dovolené nad zákonný rámec - pružná pracovní doba

Společnost

DencoHappel CZ a.s.

Lokalita pracoviště

Slovanská 781, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DencoHappel CZ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DencoHappel CZ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému