specialista plánování výroby a nákupu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FUJIKOKI CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví - specialista plánování výroby a nákupu.

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny Podíl na řízení plánování výroby, získávání informací od zákazníků a dodavatelů, zajišťování chodu výroby v závislosti na požadavcích zákazníků (počty, termíny, specifikace), komunikace s českými a zahraničními zákazníky. Nutný obchodní talent a nadprůměrné komunikační schopnosti, schopnost tvůrčím způsobem a velmi flexibilně uplatňovat zákaznické požadavky. Aktivní znalost angličtiny potřebná PP na dobu určitou - dva roky, dále možnost PP na dobu neurčitou po prokázání potřebných schopností Bezplatné jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, flexi poukázky, odměny u příležitosti pracovních a životních výročí a událostí, příspěvek na penzijní spoření, firemní akce atd. kontakt: telefonicky bez omezení na č.kontakt, kontakt, email: kontakt, osobně po domluvení termínu telefonicky

Společnost

FUJIKOKI CZECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 386, 440 01 Louny 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FUJIKOKI CZECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FUJIKOKI CZECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému