Finanční - všeobecný/á účetní (junior/senior)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní všeobecní - finanční - všeobecný/á účetní (junior/senior).

Místo výkonu práce: Opavská 6230/29A, Ostrava Poruba Životopis a motivační dopis majiteli společnosti na adresu kontakt nechť zasílají zejména osoby: - pečlivé, důsledné, samostatné, komunikativní, pozitivně smýšlející, vstřícné, loajální či jinak pozitivně vybavené se zkušeností účtování v Pohodě. Do stabilního týmu naší účetní kanceláře (s mladým a velmi pozitivním duchem) hledáme 3 nové kolegyně/kolegy. Nabízíme jistotu stabilní každodenní práce u zavedené účetní společnosti s téměř 300 klienty. Pravidelnou a včasnou výplatu. Po zapracování v případě chuti a dobrých výsledků možný profesní růst. Stejně tak jako možnost zdokonalovat se na současné pozici a stát se oporou firmy s produkcí navázanou na odměňování. Denní náplní práce je účtování svěřených klientů v programu Pohoda, komunikace s klienty, kontrola své práce, příprava DPH, kontrolního hlášení, příprava pro uzávěrky. Pravidelné vzdělávání v účetní oblasti probíhá jak uvnitř kolektivu tak i u školících organizací. Benefity: skvělý pracovní kolektiv! možnost být u expanze společnosti, příspěvky na pojištění, hrazená školení

Lokalita pracoviště

Opavská 6230, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOPTAX - účetní a daňová kancelář s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému