Prodejce motocyklového příslušenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Motocentrum Olomouc s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odbytoví agenti - prodejce motocyklového příslušenství.

Do svého pracovního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce motocyklového příslušenství. Nástup možný ihned. Požadujeme: - znalost motocyklů a jejich příslušenství - velmi dobrá komunikativnost - znalost práce na PC - bezúhonnost, flexibilita, samostatnost - zkušenosti s uvedenou pracovní náplní výhodou - znalost anglického jazyka velkou výhodou - motivační provize z prodeje

Společnost

Motocentrum Olomouc s.r.o.

Lokalita pracoviště

Olomouc 907, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odbytový agent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Odbytoví agenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Motocentrum Olomouc s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Motocentrum Olomouc s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému