Úřednice/úředník stavebního úřadu Městského úřadu Sokolov.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Sokolov hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov..

Způsob kontaktu uchazeče: " V Ý B Ě R O V É Ř Í Z E N Í " Požadavky na uchazeče jsou uvedeny na kontakt v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce Městského úřadu Sokolov. Termín pro podávání přihlášek: Do 07.10.2016. Druh práce: - Umisťování a povolování staveb dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění a prováděcích vyhlášek a další činnosti s tím související. Kontaktní osoba: Hana Reinišová Richard Přibyl kontakt Pracovní dohoda: dle domluvy Zaměstnanecké výhody: - pružná pracovní doba - sociální fond - stravenky

Společnost

Město Sokolov

Lokalita pracoviště

Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 100 - 26 740 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Sokolov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Sokolov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému