sociální pracovník - vedoucí sociálních služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Farní charita Lovosice hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník - vedoucí sociálních služeb.

místo výkonu práce: Školní č.p. 476/3 410 02 Lovosice. Pracovní pozice sociální pracovník - vedoucí sociálních služeb v sociálních službách prevence. Požadujeme vzdělání podle zákona 108/2006 Sb. Praxe v sociálních službách požadována, zkušenosti s vedením lidí vítány Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu: kontakt do 20.10.2016 Hledáme samostatného člena týmu, který se orientuje v oboru sociální práce, má zkušenosti se Standardy kvality sociální práce v sociálních službách prevence, se revizemi metodických postupů a má zkušenosti s přímou práci s uživateli služeb. Nabízíme možnost realizace, jejíž součástí je vedení týmu a zabezpečení chodu sociální služby. Způsob prvního kontaktování zaměstnavatele: e-mailem kontakt

Společnost

Farní charita Lovosice

Lokalita pracoviště

Školní 476, 410 02 Lovosice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Farní charita Lovosice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Farní charita Lovosice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému