PRACOVNÍK V PŘÍMÉ PÉČI VE SLUŽBĚ CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOKUS Liberec o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pracovník v přímé péči ve službě chráněné bydlení.

Vedení uživatelů k samostatnosti v bydlení, nácvik sociálních dovedností spojených s bydlením (struktura dne, vaření, praní), aktivizační činnosti, pomoc s úkony osobní hygieny uživatelů (nácvik koupání). Požadujeme: Dobré komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost samostatně pracovat a efektivně organizovat práci, zkušenosti s vařením, snahu učit se novým věcem, zkušenost s prací s lidmi, základní znalosti práce na PC, trestní bezúhonnost. Kurz pracovníka v sociálních službách je výhodou. Provoz: jednosměnný (1x za 14 dní víkend So-Ne 8-12h, 1x za 14 dní Pa 8-16h) Pracovní úvazek: zkrácený 0,25 (40 hodin/měsíc) Min. stupeň vzdělání: dokončené střední vzdělání Pracovní poměr: nástup ihned Vhodné i pro OZP, studenty, matky na RD, aktivní seniory Plat: 4.000,- Kč, po zkušební době možnost navýšení o osobní ohodnocení Profesní životopis zasílat na email: kontakt.

Společnost

FOKUS Liberec o.p.s.

Lokalita pracoviště

Nákupní 33, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 4 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOKUS Liberec o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOKUS Liberec o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému