Zdravotně technický pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústav vývoje a klinických aplikací, z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - zdravotně technický pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Ostrava Pustkovec Kontakt. emailem Požadavky: min. středoškolské vzdělání,znalost práce na PC, komunikační schopnosti, bezúhonnost a spolehlivost, možnost nástupu ihned. Pracovní náplň: 12-ti hodinové směny včetně so, ne, svátků, vzdálené sledování fyziologických funkcí pacientů, řešení alarmujících hodnot podle předem stanovených procesů, zajišťování komunikace mezi lékařem a pacientem, pomoc pacientům při provádění měření a řešení technických problémů, související pracovní činnost.

Společnost

Ústav vývoje a klinických aplikací, z.ú.

Lokalita pracoviště

Technologická 372, 708 00 Ostrava 8 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústav vývoje a klinických aplikací, z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústav vývoje a klinických aplikací, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému