Vychovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Élie hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - vychovatel/ka.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Élie - Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, Dukelská č.p. 61, 431 86 Kovářská Náplň práce - zajištění celodenní péče o svěřené děti, které jsou umístěné ve ZDVOP Požadujeme - komunikační dovednosti, ochotu se dále vzdělávat, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu. Nabízíme - podnikové stravování, dovolená navíc, zajištění ubytování

Společnost

Élie

Lokalita pracoviště

Dukelská 61, 431 86 Kovářská (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Élie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Élie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému