Odborný rada - manažer projektu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum pro regionální rozvoj České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci - odborný rada - manažer projektu.

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem Manažer projektu se podílí na administraci projektů v Integrovaném regionálním operačním programu pro období 2014-2020 od hodnocení projektu při příjmu projektové žádosti, přípravě podkladů pro vydání právního aktu, po kontrolu v době realizace a době udržitelnosti v projektech spolufinancovaných z prostředků Evropské unie. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání. Nabízíme: platové ohodnocení 19 360,- Kč - 29 100,- Kč + osobní ohodnocení. Žádosti o zařazení do výběrového řízení lze podávat do 28. 10. 2016. Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Hošková, tel. kontakt, e-mail kontakt

Společnost

Centrum pro regionální rozvoj České republiky

Lokalita pracoviště

Ústí nad Labem, Ústí nad Labem (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 360 - 29 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum pro regionální rozvoj České republiky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum pro regionální rozvoj České republiky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému