ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ RESTAURAČNÍHO PROVOZU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UGO trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni - zaměstnanec/-kyně restauračního provozu.

ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ RESTAURAČNÍHO PROVOZU - Společnost Ugo trade s.r.o. (Ugova salatérie) zaměřující se na výrobu a prodej čerstvých salátů a zeleninovo-ovocných šťáv přijme do HPP zaměstnance/-kyni restauračního provozu do provozovny v OC Futurum v Hradci Králové - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - Náplň práce: prodej na pokladně, výroba čerstvých salátů a zeleninovo-ovocných drinků - Požadujeme: min. základní vzdělání - V případě zájmu volejte každý všední den od 8:00 do 20:00 hod. na tel. č.: kontakt(pí. Stránská) nebo své životopisy zasílejte na e-mail: kontakt (pí. Stránská)

Společnost

UGO trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

Brněnská 1825, 500 09 Hradec Králové 9 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocníci v kuchyni

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UGO trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UGO trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému