INSTRUMENTÁŘ/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Day D LLC., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - instrumentář/ka.

Kontakt: předem nutné domluvit schůzku s vrchní sestrou paní Lenkou Trčkovou, telefonicky, e-mailem: kontakt Požadavky: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle § 5 zák. 96/2004 (VŠ, VOŠ, SŠ), platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru zdravotní sestra výhodou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, ostatní předpoklady. Nabízíme práci na plný úvazek v jednosměnném režimu na operačních sálech (chirurgie). Pracovní doba pružná - od 7.30 - do (dle potřeby). Mzda: 26 000,-, postupné zvyšování platu

Společnost

Day D LLC., organizační složka

Lokalita pracoviště

Sokolovská 112, 360 05 Karlovy Vary 5 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Day D LLC., organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Day D LLC., organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému