Strážný / Detektiv

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný / detektiv.

Ostraha hypermarketu, práce s kamerovým systémem, 8 - 12. hod. směny, nejdříve DPP, možnost přestupu na HPP. Mzda od 90,- Kč/hod (podle praxe) + prémie za výslednost. Požadujeme věk min. 18 let a trestní bezúhonnost. Osobní setkání se musí nejdříve telefonicky domluvit, možno zasláním SMS - zavoláme zpět.

Lokalita pracoviště

Brněnská 4971, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému