Vrátný - pracovník ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DELTA 3 Přerov spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - vrátný - pracovník ostrahy.

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42 Bezpečnostní služba DELTA 3 Přerov spol. s r.o. Palackého 3, 750 02 Přerov, Tel.: kontakt kontaktní osoba - inspektor: Josef Fordey, mobil kontakt Přijme pro našeho klienta, kterým je STYROPROFILE Bruntál (Zahradní 1946/42b, Bruntál) VRÁTNÉHO - Pracovníka ostrahy Náplň práce: " denní a noční 12ti hodinové směny (vždy 1 pracovník ve službě) " poskytování informací návštěvníkům, výdej a evidence klíčů " ostraha objektu - kontrolní obchůzky " evidence a kontrola vozidel a osob Požadujeme: " trestní bezúhonnost " střední vzdělání (alespoň výuční list) " samostatnost , spolehlivost, zodpovědnost " zdravotní stav umožňující bezproblémové vykonávání pracovní náplně (přijmeme i osoby se změněnou pracovní schopností nebo v invalidním důchodu, pokud budou schopny vykonávat náplň práce) Mzda: 11.000,-Kč Nástup: dle dohody Způsob příjímání nových zaměstnanců: V případě zájmu uchazeč pošle strukturovaný životopis na ředitelství do Přerova (DELTA 3 Přerov spol. s r.o., Palackého 3, 750 02 Přerov, nebo na E-mail: kontakt ). Vybrané uchazeče telefonicky pozveme na prohlídku pracoviště. Dále bude následovat: - po telef. sjednání termínu, schůzka s inpektorem DELTY 3 přímo na pracovišti v Bruntále - předání tiskopisů k vyplnění (osobní dotazník) - vstupní lékařská prohlídka (u smluvního praktického lékaře našeho klienta v Bruntále) - sepsání a předložení pracovní smlouvy a dalších potřebných dokumentů, nástupní školení, výdej výstroje, zaškolení ( tohle vše proběhne přímo v Bruntále na pracovišti)... Důležité upozornění pro uchazeče: - na ředitelství DELTY 3 posílejte poštu výhradně obyčejně (nikoliv doporučeně)… - nechoďte bez pozvání na pracoviště (zde najdete pouze vrátného, který není oprávněn poskytnout vám jakékoliv informace o firmě a není oprávněn vás po pracovišti provést!) … Z : 3.10.2016

Lokalita pracoviště

Zahradní 1611, 792 01 Bruntál 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DELTA 3 Přerov spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DELTA 3 Přerov spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému