PRODAVAČ/KA / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Loukota hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodavač/ka / administrativní pracovník/nice / obchodní zástupce/kyně.

Místo výkonu práce: Podlahové centrum Loukota, Dvořákova č.p. 809, 565 01 Choceň Jedná se místo prodavačky, administrativní pracovnice a obchodního zástupce. Druh pracovního poměru: hlavní pracovní poměr na pracovní smlouvu Termín nástupu: ihned Úvazek: - celý úvazek (doba otevírací doby na prodejně) - Po - Pá 9,00 - 12,00 a 13,00 - 17,00 hodin - So - 8,30 až 11,30 hodin Platové podmínky: 12.000,- Kč v hrubém, po zapracování navýšení platu Požadujeme: - vyučení v oboru, středoškolské vzdělání - komunikační schopnost - příjemné a slušné vystupování Náplň práce: - obsluha zákazníků Podlahového centra - pomoc při výběru zboží - administrativní činnost v kanceláři prodejny (objednávky zboží, - reklamace, telefonování) - práce s finanční hotovostí - hmotná zodpovědnost za zboží na prodejně Kontaktní osoba: Loukotová Monika, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Jiří Loukota

Lokalita pracoviště

Dvořákova 809, 565 01 Choceň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Loukota výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Loukota o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému