MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRODEJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ISC Communication Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - marketingový specialista prodeje.

Vzhledem k rozvoji společnosti hledáme nové kolegy/ně na pozici Marketingový specialista. Náplní práce je prezentace svěřených služeb po telefonu a následném uzavírání objednávek. Hlavním požadavkem je komunikativnost, vstřícnost, otevřenost a schopnost učit se novým věcem. Vzhledem k tomu, že jsme veselý pracovní kolektiv, tak hledáme stejně veselé kolegy/ně. Nový kolega/yně projde podrobným školením, kde se vše naučí a zaučí, toto celé školení je hrazeno zaměstnavatelem. Požadavky: - Dobré komunikační dovednosti - Zodpovědnost - Vstřícnost - Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: - Fixní plat + bonusy - Jednosměnný provoz Po-Pá - Kancelářská pozice na HPP - Zaměstnanecké benefity - Týdenní a měsíční odměny Obracejte se na personální oddělení, p. Badalíková Kristýna, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

T. G. Masaryka 127, 342 01 Sušice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ISC Communication Czech a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ISC Communication Czech a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému