JAVA PROGRAMÁTOR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - java programátor/ka.

Místo výkonu práce - Rožnov pod Radhoštěm Náplň práce: -Návrh, vývoj, konfiguraci a podporu celého systému -Vývoj systému na platformě java (J2EE) -Vývoj webové prezentace společnosti, včetně podpůrných aplikací -Analýza požadavků -Implementace SEO optimalizací -Vývoj a analýza vlastní metriky Co požadujeme: -Zájem o programování a vývoj aplikací -Zkušenosti s vývojem webovských java aplikací -Znalost HTML, CSS, Javascipt -Znalost SQL -Znalost programovacích standardů, jmenných konvencí, metodických standardů, knihoven kódů Vítáme: -Týmové hráče s pozitivním myšlením a proaktivním přístupem -Zkušenosti s Oracle technologiemi jako PL/SQL -Znalost Spring framework, Jquery Co nabízíme: -Spolupráci na zajímavých mezinárodních projektech -Aktivní využití angličtiny -Možnost vzdělávání a profesního růstu -Platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce -Nadstandardní zaměstnanecké výhody (volná pracovní doba, týden dovolené navíc, podpora bydlení a dojíždění, příspěvek na životní a penzijní pojištění, a další)

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému