SENIOR PROGRAMÁTOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sittardia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - senior programátor.

místo výkonu práce: Zeyerova 1456 Žatec Nezbytné požadavky: Pokročilá znalost objektově orientovaného programování Zkušenosti s programováním v jazyce C# na platformě .NET Pokročilá práce v XHTML, HTML a CSS, Javascript a Jquery Náplň práce: Práce na velkých projektech Analýza, návrh architektury, testování Vývoj modulů a funkcionalit SW na správu produktových dat a automatickou sazbu Spolupráce s implementátory Nabízíme: Fixní mzdu s variabilní složkou Flexibilní pracovní dobu / home office Spolupodílení se na vývoji enterprise SW Příspěvek na dojíždění či na bydlení Příspěvek na stravování Po roce práce u nás možnost získat certifikát MCSD Přátelské prostředí firmy s cca 40 zaměstnanci Profesní rozvoj Pestrou a kreativní práci Vzdělávací kurzy a školení Firemní vůz, mobil, PC Další benefity je možné sjednat dohodou kontakt: pondělí, středa, čtvrtek 7,30-15,30 na telč. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Sittardia s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zeyerova 977, 438 01 Žatec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sittardia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sittardia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému