recepční + úklid

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alena Seménková hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční + úklid.

Kontakt e-mailem: kontakt Do našeho zavedeného masážního a kosmetického studia přijmeme paní na recepci a pravidelný úklid Náplň práce: administrativa, přijímání objednávek, úklid Požadujeme základní znalosti (masáže, kosmetika), uživatelská znalost práce na PC Práce na DPP 6 hod. denně ranní a odpolední směny. Plat 70,-Kč/ hod. čistého + prémie. Po zkušební době HPP. Vhodné pro OZP.

Společnost

Alena Seménková

Lokalita pracoviště

Oblá 422, 634 00 Brno 34, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alena Seménková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alena Seménková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému