IT Manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tesco Stores ČR a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností - it manažer/ka.

Místo výkonu: Praha Kontakt: Lišková Radka, tel.: kontakt(PO-PÁ: 8-16hod), e-mail: kontakt Název pozice v pracovní smlouvě IT manažer/ka; Vzdělání v oboru Business Administration nebo v oboru IT nebo v manažerských informačních systémech, certif. Oracle, Merchandising Systems; Zkušenosti v oblasti maloobchodu a řešení IT problémů; praxe na manažerské pozici alespoň 2 roky; znalost IT Industry; Úspěšné dokončení nejméně 15 projektů včetně odpovědnosti za jednotlivé projekty; Zkušenosti s vedením většího týmu lidí; Denní používání anglického jazyka na odborné IT úrovni. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecká sleva

Společnost

Tesco Stores ČR a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: IT manager v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tesco Stores ČR a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tesco Stores ČR a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému