OPERAČNÍ MANAŽER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Xvision Bohemia, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - operační manažer.

Požadavky: " minimální stupeň vzdělání - střední škola s maturitou " zkušenost s automotive výhodou " znalost kvality výhodou " zkušenost z prodeje výhodou " znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem (prezentování firmy u zákazníků) " znalost NJ výhodou " organizační schopnosti " umění akvizice nových zákazníků a udržování kontaktů se stávajícími zákazníky " řešení technických požadavků " manažerské dovednosti a schopnost týmové práce " samostatnost, zodpovědnost, orientace na zákazníka, na kvalitu a výsledek, iniciativa, komunikativní dovednosti, schopnost se učit " ŘP skupiny B " flexibilita Nabízíme: " stravenky " služební auto " firemní bonusy " finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem " firemní benefity (prémie, příspěvek na stravování, penzijní pojištění, cafeterie, atd.) Mzdové rozpětí: 20 000 - 30 000 (základní plat a prémie) Nástup: dle dohody První kontakt pouze e-mailem kontakt.

Společnost

Xvision Bohemia, s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Vodárny 1506, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Xvision Bohemia, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Xvision Bohemia, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému