Řidič nad 3,5 t (Olomouc)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič nad 3,5 t (olomouc).

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nové kolegy na pozici ŘIDIČ nad 3,5 t. Co bude Vaší náplní práce? * rozvoz zboží (fyzické předání, zajištění předávacích dokumentů, případně peněžní hotovosti) * pomoc při nakládce a vykládce zboží * úzká spolupráce při organizaci rozvozů s dispečerem dopravy a vedoucím skladu * občasná výpomoc ve skladu Co od Vás očekáváme? * ŘP sk. C, platný profesní průkaz, digitální kartu, psychotesty – podmínkou * praxi v řízení nákladního vozidla nad 3,5 t - velkou výhodou, zaškolení zajistíme! * zodpovědný a aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost * vytrvalost a odolnost vůči stresu - přidaná hodnota ? Co Vám nabízíme? * stabilní zaměstnání v prosperující společnosti * zaškolení do skladového sortimentu * příspěvek na stravování * věrnostní příplatky a další odměny * možnost pracovního postup * pevná pracovní doba * pracovní poměr na dobu neurčitou * atraktivní zaměstnanecké ceny za veškerý sortiment

Lokalita pracoviště

Sladkovského 659, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PTÁČEK-velkoobchod, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému