Řidič/ka sk. C

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petra Macurová hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič/ka sk. c.

Místo výkonu práce: Ostrava Třebovice Kontakt: Životopisy zasílejte na email: kontakt nebo telefonicky kontakt. HPP na dobu neurčitou Svoz elektroodpadu ze sběrných míst v rámci Moravskoslezského kraje a jiné celovozové přepravy. Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti, odměňování dle Vašich schopností, dostatek různorodé práce, zaškolení a zákonná školení, odměna za jízdy bez nehod, neomezený tarif volání i pro soukromé hovory, volné víkendy. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C + platný profesní průkaz, spolehlivost a zájem o práci.

Společnost

Petra Macurová

Lokalita pracoviště

Provozní 5492, 722 00 Ostrava 22, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 100 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petra Macurová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petra Macurová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému