Řidiči dodávky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sheron Residence s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidiči dodávky.

Místo práce: Praha, Středočeský kraj Kontaktujte na e-mail: kontakt Mladá společnost pracující pro předního zpracovatele textilního odpadu v ČR hledá zaměstnance na pozici řidiče dodávky. Náplň práce provozní část: Svoz použitého textilu ze sběrných kontejnerů na textil umístěných ve Středočeském kraji, sběrné místo Praha - Štěrboholy. Pomoc při nakládce. Fyzicky náročná práce. Práce na 5 dní v týdnu. Požadavky: Aktivní řidič skupiny B, zodpovědnost, základní znalost MS Office, fyzická zdatnost, samostatnost, zodpovědnost flexibilita, ochota pracovat.

Společnost

Sheron Residence s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sheron Residence s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sheron Residence s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému