Řidič motorového vozíku (skladník)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rhenus Logistics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - řidič motorového vozíku (skladník).

Náplň práce: Příjem, skladování a kontrola zboží Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV) Zajištění související dokumentace a evidence Práce ve dvousměnném režimu Požadavky: Ochota, zodpovědnost a spolehlivost Časová flexibilita (ranní a odpolední směny) Praxe ve skladu a zkušenost s řízením VZV výhodou Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti Firemní benefity Dobré finanční ohodnocení Práci v příjemném kolektivu Pracoviště v Nučicích (Praha-západ) Dostupnost MHD - 15 min ze stanice metro B Zličín zastávka Nučice pod Vinicí Dostupnost vlakem ze Smíchovského nádraží Dostupnost autem - po dálnici D5, exit Rudná u Prahy

Lokalita pracoviště

Na Trojce 369, 252 16 Nučice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Pošlete inzerát známému