SPECIALISTA/-TKA LOGISTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TECMAPLAST CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - specialista/-tka logistiky.

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast CZ Kněžnice u Jičína hledá vhodné kandidáty/-kty na pozici specialista/-tka logistiky. V případě zájmu posílejte své životopisy v českém a anglickém (francouzském) jazyce na e-mail: kontakt Náplň práce: - příjem a zpracování objednávek od zákazníků - komunikace dodávek se zákazníky - spolupráce se zákazníky - komunikace s centrálou ve Francii - komunikace s dalšími odděleními (výroba, kvalita, nákup) - koordinace naskladnění a expedice hotových výrobků - řízení materiálových toků - výrobní plánování - produkce a montáž Požadujeme: - středoškolské vzdělání s maturitou - min 3 roky praxe na obdobné pozici - zkušenosti v automotive výhodou - velmi dobrou znalost anglického jazyka nebo francouzského jazyka (znalost obou jazyků výhodou) - uživatelskou znalost práce na PC - analytické myšlení, samostatnost, rozhodnost - praxe v logistice výrobní společnosti výhodou Nabízíme: - zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - nástup možný ihned - příjemný tým - možnost výuky cizích jazyků (AJ, FJ) - možnost profesního i osobního růstu

Společnost

TECMAPLAST CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kněžnice 125, 506 01 Jičín 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TECMAPLAST CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TECMAPLAST CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému