ODBORNÝ PRACOVNÍK / ODBORNÁ PRACOVNICE - ODDĚLENÍ FAKTORŮ PROSTŘEDÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví - odborný pracovník / odborná pracovnice - oddělení faktorů prostředí.

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možným následným prodloužením. Náplň práce: měření fyzikálních faktorů (hluk, osvětlení, mikroklim. podmínky), prašnosti a chem. škodlivin na pracovištích a v komunálním prostředí i mimo kl. prac. dobu (včetně noční práce), příprava a výběr měřících míst, zpracování výsledků měření. Evidence objednávek. Požadavky: SŠ/VŠ technického nebo chemického směru, praxe v laboratoři výhodou (zkušenosti s analýzami, měření na lab. přístrojích), základní znalost anglického jazyka, dobrá znalost práce na PC, organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B. Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: kontakt.

Lokalita pracoviště

Denisovo nábřeží 840, 547 01 Náchod 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 840 - 31 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému