Úředník/úřednice - personalista/personalistka Městského úřadu Sokolov.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Sokolov hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení - úředník/úřednice - personalista/personalistka městského úřadu sokolov..

Způsob kontaktu uchazeče: " V Ý B Ě R O V É Ř Í Z E N Í " Požadavky na uchazeče jsou uvedeny na kontakt v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce Městského úřadu Sokolov. Termín pro podávání přihlášek: Do 17.10.2016. Druh práce: - Personální správa s rozsáhlou kvalifikační, profesní a organizační strukturou. - Odměňování zaměstnanců a členů zastupitelstva města. Správa rozpočtu města na úseku odměňování. Kontaktní osoba: Hana Reinišová Richard Přibyl kontakt Pracovní dohoda: dle domluvy Zaměstnanecké výhody: - pružná pracovní doba - sociální fond - stravenky

Společnost

Město Sokolov

Lokalita pracoviště

Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 590 - 28 950 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Sokolov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Sokolov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému