elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektrikář.

Strukturovaný životopis zasílejte na uvedenou adresu, e-mail: kontakt., tel kontakt Bližší informace - vedoucí správy budov pan Bc. Šanda, tel kontakt. Nemocnice Milosrdných bratří, Brno, příspěvková organizace, Polní 3 příjme na pracovní pozici- elektrikáře - úvazek 1,00, směnný provoz Požadavky: SOŠ/SOU - elektro, elektromechanik praxe min. 5 roků činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrickém zařízení dle §6 vyhl.50/78 Sb. znalost elektrických schémat zařízení a orientace v elektro dokumentaci pokročilá znalost elektroniky manuální zručnost a ochota učit se novým věcem schopnost pracovat v týmu a aktivně se podílet na řešení problémů flexibilitu, spolehlivost a samostatnost v práci práce v nepřetržitém provozu řidičský průkaz skupiny B nástup - 1.11.2016

Společnost

Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Polní 553, 639 00 Brno 39, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému