Pracovník/ce pro inženýrskou činnost v investiční přípravě staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUDOP PRAHA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - pracovník/ce pro inženýrskou činnost v investiční přípravě staveb.

Životopisy prosíme předem na e-mail: kontakt Požadujeme: * vzdělání VŠ (nebo SŠ) stavebního směru, * znalost stavebního zákona, zákonů a vyhlášek s ním souvisejících, * praxe v inženýrské činnosti výhodou (není podmínkou - zaškolíme), * praxe v projekci výhodou, * znalost práce na PC (MS Office), * znalost grafických systémů CAD vítána, * dobré komunikační schopnosti, * schopnost samostatné i týmové práce, * zodpovědnost, svědomitost, časovou flexibilitu a zájem o práci v daném oboru, * řidičský průkaz skupiny B. Pracovní náplň: * zajišťování inženýrské činnosti na významných dopravních a inženýrských stavbách, * spolupráce na projekční činnosti, * administrativní práce spojená s inženýrskou a projekční činností. Nabízíme: * zajímavou práci při řešení dopravních, pozemních a inženýrských staveb, * pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou, * dobré platové podmínky, * příjemné prostředí v menším kolektivu, * možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání, * sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Společnost

SUDOP PRAHA a.s.

Lokalita pracoviště

Husova 1250, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUDOP PRAHA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUDOP PRAHA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému