Přípravář/ka do výroby v oboru výroba rozvaděčů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CREDO-ELEKTRO spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přípravy a realizace investic, inženýringu - přípravář/ka do výroby v oboru výroba rozvaděčů.

Pozice: přípravář/ka do výroby v oboru výroba rozvaděčů Požadavky: znalost oboru elektro - výroba rozvaděčů NN do 1000 V a 4000 A, znalost práce na PC, CADsoft, kreslení schémat, kalkulace cen a komunikace s výrobou Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 20 000,- Kč. Kontakt:Krejsa Richard, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:CREDO-ELEKTRO spol. s r.o. Pražská č.p. 577, Dobříš

Společnost

CREDO-ELEKTRO spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 577, 263 01 Dobříš, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CREDO-ELEKTRO spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CREDO-ELEKTRO spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému