pracovník technické podpory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Planet A, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - pracovník technické podpory.

místo výkonu práce: U Hellady 697/4, Michle kontakt: Procházková Jana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt náplň práce: - zajišťování dohledu nad funkčností sítě a služeb; - diagnostika důvodu nefunkčnosti služeb; - komunikace se zákazníkem a partnery - provádění pravidelné kontroly a monitoringu provozních ukazatelů stavu sítě a služeb požadavky: - základní znalost anglického jazyka - základní znalost OS Windows a nástrojů MS Office - dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, - zájem o IT

Společnost

Planet A, a.s.

Lokalita pracoviště

U Hellady 697, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Planet A, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Planet A, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému