Speciální pedagog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Brigádníků hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - speciální pedagog.

Místo výkonu: Brigádníků 510/14,100 00 Praha 10-Strašnice Kontakt: Mgr. Vlasta Pavluchová, tel.: kontakt-6 (8-15 pracovní dny), e-mail: kontakt Speciální pedagog s možností výuky AJ/část úvazku spec. pedagogická činnost pro školu a 8 hodin výuky AJ. Zaměstnanecké výhody: FKSP

Společnost

Základní škola Brigádníků

Lokalita pracoviště

Brigádníků 510, 100 00 Praha 10 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Brigádníků výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Brigádníků o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému