Vedoucí prodejny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mlékárna Klatovy a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - vedoucí prodejny.

NÁPLŇ PRÁCE: - příjem objednávek od zákazníků, objednávání a nákup zboží - organizace chodu prodejny - prodej zboží za hotové a na faktury - inventarizace zboží v obchodě a na skladě - kontrolu cen zboží a data spotřeby - aktivní akvizice - externě POŽADUJEME: - SŠ vzdělání (potravinářský obor výhodou) - doboru znalost MS OFFICE a systémů skladového hospodářství - obchodní zkušenosti - komunikativnost, preciznost, dobrý time management, flexibilitu, odpovědnost, obchodní komunikace, aktivita NABÍZÍME: - zázemí velké mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání, seberealizace, odborného a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností zaměstnance - řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na dopravu, na stravování, bonus za odpracovanou dobu, příspěvek na penzijní připojištění…)

Lokalita pracoviště

Za Tratí 640, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mlékárna Klatovy a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mlékárna Klatovy a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému