Administrativní pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rozcestí, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník.

Do malé kanceláře zabývající se dotačním poradenstvím hledáme brigádníka s výbornou polštinou (nejlépe rodilý mluvčí). Hlavní náplní práce je komunikace s klienty z Polska, překlad webových stránek a úprava obchodních nabídek zaměřených na vzdělávání do polštiny. Požadujeme: - výbornou znalost polštiny psanou i mluvenou formou (nejlépe rodilý mluvčí) - dobrou znalost angličtiny nebo češtiny pro komunikaci s vedením společnosti - schopnost aktivně a mile komunikovat (s námi i s našimi zákazníky) - pečlivost, smysl pro detail, dodržování termínů Preferujeme: - znalost dalšího světového jazyka - kultivovaný, vstřícný projev Co nabízíme: - aktivní využití polštiny a popř. angličtiny - bonusy k platu v případě úspěšnosti - pružná pracovní doba (v rozsahu cca. 10 hod. týdně), možnost práce z domova po večerech, ideální pro studenty Pošlete svůj životopis (ČJ nebo AJ) na adresu kontakt

Společnost

Rozcestí, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Lannova tř. 205, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Jazyky

  • Polština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rozcestí, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rozcestí, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému