Vychovatel/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětský domov a Školní jídelna, Hranice, Purgešova 847 hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - vychovatel/ka.

Náplň práce: Vychovatel vykonává přímou pedagogickou činnost v zařízení pro výkon ústavní výchovy (dětském domově). Děti ve věku 3 -18 let. Požadujeme: Splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 v platném znění, § 16 odst.2.: - VŠ v oblasti pedag. věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku, - VOŠ zaměřená na speciální pedagogiku, - vzděláním stanoveným pro vychovatele podle odst. 1 § 16, uvedeného zákona a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném VŠ a zaměřené na spec. ped. nabízíme: Závodní stravování, příspěvek z FKSP na vitaminy, masáže Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Dětský domov a Školní jídelna, Purgešova č.p. 847, 753 01 Hranice 1

Společnost

Dětský domov a Školní jídelna, Hranice, Purgešova 847

Lokalita pracoviště

Purgešova 847, 753 01 Hranice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vychovatel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 570 - 24 910 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov a Školní jídelna, Hranice, Purgešova 847 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský domov a Školní jídelna, Hranice, Purgešova 847 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému