Technik 3D měření

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Petr Gross s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí technici projektanti, konstruktéři a pracovníci v příbuzných oborech - technik 3d měření.

Pracovní náplň: - měření plastových dílů na 3D souřadnicovém přístroji WENZEL - měření plastových díků na 3D optickém skeneru ATOS - kalibrace a ověřování měřidel měřících přípravků - spolupráce s oddělením kvality na vývoji kontrolních procesů měřících přípravků dle požadavků zákazníka - inovace a zlepšování efektivity kontrolních procesů ve výrobě Očekáváme: - SŠ/VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy) - loajální a aktivní přístup k práci - orientace ve výkresové dokumentaci, 3D modelech - znalosti z oboru měření a metrologie - znalost nástrojů SPC, MSA, R&R výhodou - pokročilá uživatelská znalost MS Office Nabízíme: - pružnou pracovní dobu, pracovní smlouva na dobu neurčitou - práci v prosperující společnosti - zaškolení v oblasti 3D měření a skenování a podpora dalšího růstu a kvalifikace - možnost seberealizace, zásadní podíl na růstu společnosti vlivem na kvalitu výrobků a vztahy se zákazníky - zajímavé platové ohodnocení a benefity - firemní výuku anglického jazyka

Lokalita pracoviště

Milotice nad Bečvou 96, 753 67 Milotice nad Bečvou (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Petr Gross s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Petr Gross s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému