Seřizovač vstřikovacích strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Petr Gross s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - seřizovač vstřikovacích strojů.

Náplň práce: - výměny nástrojů a seřizování vstřikovacích strojů (Arburg, Krauss Maffei), nastavování procesních parametrů - spolupráce s nástrojaři na opravách a optimalizaci funkce forem - nastavování parametrů dalších periferních zařízení, sušičky, temperanční přístroje, manipulátory, roboty ... - odstraňování vad výrobků úpravou technologických parametrů Požadujeme: - SŠ, min. dokončené střední odborné vzdělání - předchozí praxe na vstřikovacích strojích (výhodou značka Arburg) - znalost vlastností zpracovávaných plastových materiálů (PC, PMMA, ABS, PBT, PA .....) - čtení výkresové dokumentace - zájem učit se novým věcem, aktivní sebevzdělávání - zodpovědný přístup k práci - jeřábnický a vazačský průkaz Nabízíme: - pracovní smlouva na dobu neurčitou - zaškolení na dané typy strojů a zařízení, profesní školení - možnost profesního růstu, postup na pozici vedoucího seřizovače - příspěvek na penzijní připojištění - finanční benefity (pololetní odměny, stravné, dopravné)

Lokalita pracoviště

Milotice nad Bečvou 96, 753 67 Milotice nad Bečvou (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Petr Gross s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Petr Gross s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému