Specialista prodeje sortimentu krbů a kamen

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - specialista prodeje sortimentu krbů a kamen.

Čemu se u nás budete věnovat? * komplexní zajištění nákupu zboží * odpovědnost za objednání materiálu, včasné dodávky, hlídání stavu zásob a obrátkovosti * administrativní zajištění nákupu zboží (kontrola dodavatelských faktur, tvorba karet zboží, apod.) * aktivní komunikace s dodavateli ve svěřené oblasti * velmi úzká spolupráce s obchodním útvarem společnosti * přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu * příjem poptávek, objednávek * zpracování nabídek, konzultační činnost * smluvní uzavření obchodního případu, fakturace Naše očekávání: * SŠ – technického, stavebního směru (výhodou) * práci na PC (běžný uživatel) * zkušenost s informačním systémem typu Navision, SAP, apod. (výhodou) * ŘP sk. B * praxi na obdobné pracovní pozici (výhodou) * odpovědnost, zákaznickou orientaci, loajalitu , samostatnost, obchodní myšlení, komunikativnost Co Vám nabízíme? * stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti * motivující finanční ohodnocení * pracovní poměr na dobu neurčitou * zapracování zkušenými kolegy z oboru * místo výkonu práce Čestlice * nástup dle dohody Nastoupit můžete ihned, už se na Vás moc těšíme!

Lokalita pracoviště

Obchodní 101, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PTÁČEK-velkoobchod, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému