Pomocná síla do kuchyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro seniory Nová slunečnice hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - pomocná síla do kuchyně.

Místo práce: Na hranicích č.p. 674/18, Praha 8 tel.: kontakt, e-mail: kontakt Domov pro seniory Nová slunečnice přijme na HPP pracovité kolegy/kolegyně na pozici „Pomocná síla ve stravovacím provozu“. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, schopnost samostatně plnit zadané úkoly, zodpovědnost. Nabízíme: stabilní a dlouhodobou perspektivu zaměstnání, tabulkový plat + motivační osobní ohodnocení (výše uvedený plat je bez částky osobního ohodnocení), přátelské a klidné pracovní prostředí. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Společnost

Domov pro seniory Nová slunečnice

Lokalita pracoviště

Na hranicích 674, 181 00 Praha 81 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 400 - 12 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro seniory Nová slunečnice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro seniory Nová slunečnice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému