Specialista online marketingu - junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista online marketingu - junior.

Čemu se u nás budete věnovat: * správa webových stránek * příprava textů pro web * komunikace s kolegy a zajišťovaní podkladových materiálů * podpora PR marketingu * intenzivní spolupráce na rozvoji webu * zpracování statistik Google Analytics (znalost GA výhodou) * příprava a tvorba reportů a statistik (znalost práce s Excel) * správa firemních profilů na sociálních sítích * možnost podílet se na budování firemní strategie v rámci online marketingu * SEO a SEM Naše očekávání: * min. SŠ vzdělání (obor IT nebo marketing výhodou) * analytické myšlení, komunikativnost, kreativita a pečlivost * perfektní znalost českého jazyka po stylistické i gramatické stránce * praxe v online marketingu - výhodou * znalost CMS systémů * znalost grafických systémů velkou výhodou * znalost problematiky SEO a SEM výhodou Nabízíme Vám: * stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti * pracovní poměr na dobu neurčitou * motivující finanční ohodnocení * stravenky * zaměstnanecké benefity * zapracování kvalifikovanými odborníky s dlouholetou praxí v oboru * místo výkonu práce: Jinočany (Praha - západ) nástup dle dohody

Lokalita pracoviště

Severní 274, 252 25 Jinočany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PTÁČEK-velkoobchod, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému