Administrativní pracovník pro třídění a evidenci pošty

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Uloženka s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník pro třídění a evidenci pošty.

Pro naši pobočku v Plzni hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovník příjmu a výdeje zásilek. Požadujeme: SŠ vzdělání Velmi dobré komunikační dovednosti a pro zákaznický přístup Základní znalost práce na PC Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost Reprezentativní a příjemné vystupování Samostatnost, iniciativa Náplň práce: Příjem a výdej zásilek Práce na pokladně s hotovostí Administrativní činnost spojená s chodem pobočky Nabízíme: Odpovídající mzdové ohodnocení Mladý kolektiv Pracovní doba 10:30-19:00 Nástup ihned

Společnost

Uloženka s.r.o.

Lokalita pracoviště

Koterovská 2039, 1 2 Plzeň 26, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Uloženka s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Uloženka s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému